43025, Україна, м.Луцьк, вул. Словацького, 2 +38 (0332) 788-106 +38(067) 332 39 91 (Viber)

Ресторан


СМАЧНИЙ ВІДПОЧИНОК

Далеко від рідної домівки дві головні потреби мандрівника - місце для сну та харчування. І вже з моменту Вашого пробудження, Ви зможете оцінити високу якість кухні готелю «Україна». А обід та вечеря стануть справжнім тріумфом смаку. У нас Ви насолодитеся рецептами національної та міжнародної кухні або творчим переосмисленням типових страв Волинського регіону. Багатство, смак і оригінальність кухні завжди супроводжується відбором якісної сировини. Наше меню змінюється в залежності від сезону і продуктів, які кожен з них пропонує. Вишукана атмосфера ресторану «Україна» ідеально підходить для ділових обідів, фуршетів і гала-прийомів. З вікон відкривається вид на центральну Театральну площу міста, де проходять головні культурні та суспільні події Луцька.

СВЯТКУВАННЯ - БЕЗ КЛОПОТУ

Наша мета - зразкове обслуговування, відповідно до Ваших потреб. Тому години роботи ресторану продовжені до 23:00, щоб Ви могли відвідати зал у зручний для себе час. А кейтеринг-сервіс ресторану пропонує експрес-обслуговування за межами готелю «Україна». Ми дбаємо про те, щоб клопоти з організації святкового столу не відбирали у Вас багато сил і часу. Тому в меню ресторану передбачені страви на компанію, які можна замовити з доставкою або без неї напередодні. У розпорядженні ресторану два зали - великий і банкетний. Інтер'єр великого залу витриманий в сучасному європейському стилі. А стіни банкетного - розписані яскравими сільськими пейзажами. Обидва зали обставлені з належною увагою до деталей. У теплу пору року у наших гостей є можливість комфортно розташуватися на свіжому повітрі. Літня тераса ресторану з успіхом впорається з роллю головного місця зустрічі для ділового сніданку, сімейного обіду або романтичної вечері.

Ресторан розділений на два зали, які оформлені у різних стилях.

Великий зал
Сучасний європейський інтер’єр основного залу з величезним екраном на всю стіну , дає можливість перенестись в будь яку точку світу.
Кількість місць
за столиками – 50
фуршетних – 100
бенкетних – 70
Бенкетний зал
Банкетна зала оформлена унікальним розписом стін в українському стилі, прекрасно поєднується з подачею страв національної кухні.
Кількість місць
за столиками – 27
фуршетних – 40
бенкетних – 30

Також в теплу пору року працює літня тераса, для поціновувачів відпочинку на свіжому повітрі.
В будь-якому залі ресторану можна гідно організувати захід обраного Вами: дулову зустріч, романтичне побачення, корпоративний банкет чи сімейне свято …
В ресторані «Україна» Ви скуштуєте європейські та українські страви в авторському виконанні наших кухарів.
Затишна й доброзичлива атмосфера, смачна кухня, професійний сервіс
Ресторан пропонує:
  • Європейську кухню за класичними рецептами
  • Українські страви з оригінальною подачею
  • Проведення бенкетів
  • Організація бізнес-заходів
  • Кейтерингове обслуговування

Для Вас ми працюємо без вихідних з
11:00-23:00

Для гостей готелю пропонуємо сніданки за системою шведського столу з 07:30 до 10:00

Для ознайомлення, ви можeте завантажити меню ресторану

Завантажити меню

Ласкаво просимо до ресторану «Україна»!!!

Ресторан «Україна»- це традиція…