43025, Україна, м.Луцьк, вул. Словацького, 2 +38 (0332) 788-106 +38(067) 332 39 91 (Viber)

Ресторан


Ресторан «Україна»З репутацією смачної кухні та затишного інтер'єру, стане чудовим місцем для ділової зустрічі або візиту з друзями і сім'єю.

Заклад спеціалізується на європейській та українській кухні з акцентом на м'ясних стравах. Багатство, смак і оригінальність кухні завжди супроводжується відбором якісної сировини. З вікон відкривається вид на центральну Театральну площу міста, де проходять головні культурні та суспільні події Луцька.

Ресторан ідеально підходить для проведення корпоративних заходів та для святкування особливих подій у Вашому житті. Гостям надається послуга «кава-брейк», «фуршет», «банкет».

Наша мета - зразкове обслуговування, відповідно до Ваших потреб. Професійний обслуговуючий персонал зробить все можливе, щоб виконати всі Ваші побажання і виправдати Ваші очікування.

У теплу пору року у наших гостей є можливість комфортно розташуватися на свіжому повітрі. Літня тераса ресторану з успіхом впорається з роллю головного місця зустрічі для ділового сніданку, сімейного обіду або романтичної вечері.

Ресторан розділений на два зали, які оформлені у різних стилях.

Великий зал
Сучасний європейський інтер’єр основного залу з величезним екраном на всю стіну , дає можливість перенестись в будь яку точку світу.
Кількість місць
за столиками – 50
фуршетних – 100
бенкетних – 70
Бенкетний зал
Банкетна зала оформлена унікальним розписом стін в українському стилі, прекрасно поєднується з подачею страв національної кухні.
Кількість місць
за столиками – 27
фуршетних – 40
бенкетних – 30

Ресторан пропонує:
  • Європейську кухню за класичними рецептами
  • Українські страви з оригінальною подачею
  • Проведення бенкетів
  • Організація бізнес-заходів
  • Кейтерингове обслуговування

Для Вас ми працюємо без вихідних з
11:00-23:00

Для гостей готелю пропонуємо сніданки з 07:30 до 10:00

Для ознайомлення, ви можeте завантажити меню ресторану

Завантажити меню

Ласкаво просимо до ресторану «Україна»!!!

Ресторан «Україна»- це традиція…